Föremål som liknar bricka bemålad
7152 Bricka
Plåt, Bemålad. Längd: 67 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 4 december 2023
8289 Plåtbricka
Moskva, Bemålad, 1800-tal, 80x64 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7402 Plåtbricka
Bemålad, 78x64 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 oktober 2023
8236 Bricka
bemålad. Längd: 80 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juli 2023
8257 Plåtbricka
Bemålad, 1936,73x58 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 september 2022
6297 Bricka
1800-tal, plåt, bemålad, 76x59 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 juli 2022
4037 Bricka
Bemålad, Finland. Signerad Th Lindqvist 1938,60x48 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juni 2022
4376 Plåtbricka
Bemålad, 51x66 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 13 juni 2022
4082 Plåtbricka
Bemålad, 1800-tal, 71x50 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 14 september 2020